Aktualności

Premiera nowego katalogu BALMA

Mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog BALMA. Przygotowany w oparciu o filozofię THINK PRO katalog stanowi uzupełnienie katalogu wizerunkowego BALMA i zawiera przegląd wszystkich systemów.


Każda kolekcja prezentowana w nowym katalogu zawiera opis, wykaz najważniejszych cech całego systemu, zdjęcia produktowe, zdjęcia z realizacji oraz elementy kolekcji. Konstrukcja spisu treści przyporządkowuje kolekcje poszczególnym stylom pracy tj.: praca z klientem, praca zespołowa, indywidualna, praca zdalna w domowym biurze oraz organizacja.

Liczymy na to, że przygotowany katalog będzie użytecznym narzędziem oraz ciekawym źródłem inspiracji.


http://balma.pl/katalogi/BALMA_katalog_PL-EN/index.html
Balma na targach Warsaw Home Expo

W dniach 6-8.10.2017 r. weźmiemy udział w warszawskich targach Warsaw Home Expo. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!  W ramach wspólnej ekspozycji BALMA i NOTI zaprojektowanej w duchu idei „Bye, bye office” zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z kolekcji mebli akustycznych Soundroom, stanowiska do pracy na stojąco z  systemu Balma PLUS, a także nowe, "udomowione", modułowe regały BALMA. Na targach Warsaw Home pokażemy w jaki sposób dzięki zastosowaniu różnych kolorów, faktur oraz dodatków przełamać biurową monotonię i nadać biurowym wnętrzom domowy, przytulny charakter. 

Spotkajmy się na wspólnym stoisku BALMY i NOTI w hali F, miejsce A5.

http://balma.pl/thinkpro/wystawa-balma-noti-na-warsaw-home-expo
Nowość - stół SIMPLIC na drewnianych nogach

Natura jest ważnym elementem we współczesnym designie, a wzornictwo biurowe powinno czerpać z niej garściami. Takie inspiracje pozytywnie wpływają na zdrowie fizyczne i psychiczne, a pracownicy funkcjonujący w otoczeniu naturalnych surowców czują się bardziej szczęśliwi. Dlatego Balma stawia na naturalne materiały, uzupełniając system SIMPLIC o łatwe w montażu, minimalistyczne nogi z litego drewna dębowego.

design: Piotr Kuchciński

http://balma.pl/kolekcje/simplic
Warsztaty rowerowe MTB Bike Challenge

Akademia Architekta, którego Meble BALMA jest dumnym członkiem, serdecznie zaprasza wszystkich Architektów na warsztaty rowerowe MTB Bike Challenge - doskonalenie techniki jazdy.


W programie:
-->  podstawowy przegląd rowerowy
--> ustawianie sylwetki na rowerze
--> tor z zadaniami
--> technika jazdy MTB
--> wyprawa rowerowa do Wielkopolskiego Parku Narodowego
--> wspólny grill


--> Zapisy <--


Ilość miejsc ograniczona.


TERMIN: 8 lipca 2017
GODZ.: 11:00 - 14.00
MIEJSCE: Hotelarnia HOTEL&SPA
ul. Morenowa 33
Puszczykowo

Serdecznie zapraszamy!


Akademia Architekta zaprasza na szkolenia z cyklu Architekt &

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Architekt& organizowane przez Akademia Architekta, którego Balma jest dumnym członkiem. Podczas spotkania w Poznaniu, które odbędzie się w Showroomie firmy Ridex, porozmawiamy o tym jak sprzedawać, nie "sprzedając" oraz technikami kreatywnymi popracujemy nad tym, żebyśmy polubili siebie w rolach sprzedawcy własnych usług.

Na szkoleniu w Warszawie pt.: "Zaprojektuj zadowolonego Klienta" spróbujemy nauczyć się zadawania trafnych pytań, które pozwolą zgłębić potrzeby Klientów.


Szkolenie Poznań

TERMIN: piątek 2 maj 2017

GODZINA: start godz. 10.00

MIEJSCE: Showroom firmy RIDEX, ul. Dąbrowskiego 345, Poznań - Smochowice 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE W POZNANIU -->


Szkolenie Warszawa

TERMIN: środa 7 czerwiec 2017

GODZINA: start godz. 10.00

MIEJSCE: Mockup Office, u. Robotnicza 11/13

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE W WARSZAWIE -->


UWAGA!

Ilość miejsc ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Balma na Clerkenwell Design Week w Londynie

Spotkajmy się w Londynie na Clerkenwell Design Week w dniach 23-25 maja!

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym Showroomie, gdzie zaprezentujemy nasz nowy system lad recepcyjnych oraz wiele innych produktów z oferty BALMA.


EC1M 4BF8-11 St Johns Lane
The Vault
BALMA UKNowe systemy lad recepcyjnych ATIXA oraz TRESTA

Miło nam ogłosić, że nasza oferta powiększa się o nowe systemy lad recepcyjnych ATIXA oraz TRESTA. Nowości BALMA to proste, czyste formy, subtelnie podkreślone światłem LED.

System lad recepcyjnych ATIXA, zaprezentowany po raz pierwszy na targach Orgatec w Kolonii (październik 2016) to synonim dobrego smaku i najwyższej jakości. Lady ATIXA charakteryzują się nowoczesną formą w wyjątkowym wykonaniu. ATIXA projektu Piotra Kuchcińskiego to recepcja wykonana z Corianu®. Kształt narzucony przez wybrane materiały sprawia, że powściągliwa forma działa jak magnes, jednocześnie nadając charakter całemu wnętrzu.

Różnorodność materiałów, bogactwo kolorów oraz faktur i nowoczesne wzornictwo – to podstawowe cechy systemu lad recepcyjnych TRESTA. Kolejna nowość w ofercie BALMA to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy szukają produktu reprezentacyjnego i funkcjonalnego zarazem. System lad recepcyjnych TRESTA pozwala uzyskać indywidualny wygląd recepcji dzięki możliwości łączenia różnych kolorów a nawet technologii wykończeń.

Więcej informacji o nowych ladach recepcyjnych znajdziesz tutaj

Wesołych Świąt!
Zobacz jak BALMA i NOTI zaprezentowały się na arena DESIGN 2017

Zobaczcie jak Meble BALMA i Meble NOTI pożegnały hałasy, stresy, nudy, niewygody i smog w biurze na arena DESIGN!

Zachęcamy do zapoznania się z kompletną relacją z wystawy "Bye, bye office". Zajrzyj tutaj.